Powrót do ZAJĘĆ

Drodzy klubowicze, równie drogie klubowiczki! Wracamy do treningów na macie🤩 Grafik odrobinę się przesuwa na wcześniejsze godziny.

Treningi krav maga odbywać się będą we wtorki i czwartki.
Krav maga początkująca 18:45-20:00
Krav maga zaawansowana 20:00-21:15

Będziemy chcieli zrobić kwadrans przerwy między grupami(tj. grupa zaawansowana zaczynałaby 20:15), ale dopiero po Waszej opinii na ten temat.

Ze względu na zbyt małą liczbę trenujących, zajęcia defendo na chwilę obecną nie będą się odbywały w klubie. Proponujemy organizowanie zajęć na świeżym powietrzu(Park Skaryszewski). Zgłaszajcie się tutaj lub drogą mailową. Utworzymy również listę zapisów na te zajęcia. Limit osób trenujących na zewnątrz wynosi 150 osób, także powinniśmy się zmieścić w tym ograniczeniu.

Jeśli chodzi o warunki w klubie to trenujemy bez masek, we względnych odstępach(ze względu na specyfikę dyscypliny sportowej), limit na macie(biała sala) to 20 osób. Prysznice i szatnia będą działały, a do zachowania sterylnych warunków będzie zatrudniony dodatkowy człowiek. Każdy uczestnik zajęć dezynfekuje ręce i własny sprzęt przed i po każdym treningu. O bezpieczeństwo na zajęciach dbamy wszyscy razem. W tym trudnym czasie kiedy zaraz zaczną się wakacje to sprawdzian dla nas wszyskich.

Nie zapominajmy, że treningi to nie tylko szlifowanie formy i umiejętności, ale również budowanie odporności, także widzimy się już jutro 😉